bg_image

تاریخچه

image
image
image

بیش از ۱۷ سال خدمتگذاری خالصانه

شرکت صرافي پارسيان (سهامی خاص) به موجب دستور العمل اجرائی تاسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی‌ها مورخ 25/11/1382 شورای پول و اعتبار و مجوز شماره 2799 مورخ 18/5/1383 بانک مرکزی جمهوری اسلامی تاسیس و در تاریخ 26/10/ 1384 تحت شماره 263925و شناسه ملی 10103813034 نزد اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

در حال حاضر این شرکت جزو شرکت های وابسته گروه مالی پارسیان و شرکت اصلی نهایی گروه، بانک پارسیان می باشد. نشانی مرکز اصلی شرکت، واقع در تهران، سعادت آباد، بلوار فرهنگ، نبش خیابان بیستم شرقی، ساختمان دیبا، پلاک4، طبقه چهارم، واحد 8 ميباشد.

خدمات ما

مدیریت وجوه ارزی مشتریان ویژه صادرکنندگان

شرکت صرافی پارسیان با در اختیار داشتن زیرساخت های لازم امادگی عقد قرارداد با صادرکنندگان کالا و خدمات جهت مدیریت وجوه ارزی آنها در خارج از کشور با همکاری بانک پارسیان دارد.

خرید ارزهای صادراتی به صورت حواله و اسکناس

شرکت صرافی پارسیان وجوه ارزی حاصل از صادرات صادرکنندگان کالا و خدمات را در شبکه نیما و سنا براساس نرخ های رقابتی خریداری می نماید.

تامین نیازهای ارزی واردکنندگان (سامانه نیما)

ما با استفاده از منابع ارزی حاصل از صادرات صادرکنندگان نیازهای ارزی وارد کنندگان کالا و خدمات را از طریق سامانه نیما تامین می کنیم.

موضوع فعالیت

خرید و فروش نقدی ارز, مسکوکات طلا و انجام کلیه عملیات مربوط به ارسال و دریافت حواله‌های ارزی از طریق شبکه بانکی کشور و موسسات اعتباری مجاز و ارائه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران معتبر جهانی در چهارچوب ضوابط و قوانین و مقررات ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

فقط در سال 1400

99%

نرخ موفقیت بالای 99 درصد

با اتکا به نیروهای متخصص و شرکای استراتژیک خود درنیل به هدف نهایی تسهیل انجام مبادلات ارزی موفق بوده ایم

ما همواره دانش و تجربه خود را برای خلق ارزش و ارتقا رفاه جامعه ایرانی به کار خواهیم برد

برقراری ارتباط موثر با فعالان اقتصادی کشور در راستای تامین منافع جامعه

image

خرید و فروش نقدی ارز، مسکوک طلای ضرب شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران.

ادامه مطلب

انجام عملیات مربوط به حواله های ارزی از طریق بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مجاز داخلی.

ادامه مطلب

 ارایه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران در چارچوب قوانین و مقررات ارزی انجام می پذیرد.

ارائه مشاوره ارزی

مشتریان می توانند از خدمات مشاوره کارشناسان خبره بانکی در انجام حوالجات بانکی به منظور کاهش ریسک های انتقال ارز بهره مند گردند.